Kim jesteśmy

Okna, Drzwi, Rolety, Bramy

Firma Majster Gryfice jest obecna na rynku od 5 lat. Jest dynamicznie rozwijającym się bezpośrednim dystrybutorem okien oraz drzwi firmy Drutex, bram garażowych firmy Wiśniowski, drzwi i paneli sieci VOX, jak i również rolet firmy Portos. Firma dynamicznie rozwija się zarówno na rynku lokalnym jak i rynku niemieckim.

Profesjonaliści od rozwiązywania
wyzwań okiennych, drzwi, rolet

Akceptujemy szybko każde
zadanie wymiany okien

Profil Firmy

Wymiana Okien, Drzwi

Specjalizujemy się w montażach, wymianach Okien, Drzwi, Bram garażowych i dodatków takich jak Rolety, Plisy, Żaluzje, Markizy. Jesteśmy bezpośrednimi Dealerami sprawdzonych przez nas producentów szczególnie pod kątem jakości i ceny. Prace prowadzimy kompleksowo łącznie z demontażem i utylizacją starych okien.

Dla Ekip Budowlanych

Dla Ekip Budowlanych posiadamy specjalną komórkę w firmie, która obsługuje hurtowe zamówienia. Z uwagi na wartość i liczbę zamawianych produktów możliwe są dodatkowe rabaty. Dostarczamy Okna i inne produkty pod wskazane miejsce i również jest możliwy odbiór osobisty. Pomagamy w pomiarowaniu obiektów i doradzamy na budowie Ekipom podczas montażu. Dla stałych Ekip przeprowadzamy szkolenia i warsztaty doszkalające w technice montażu stolarki okiennej.

Nagłe wypadki

Nasz zespół montażowy specjalizuje się w trudnych i nagłych przypadkach w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej. Każda taka sytuacja to wyzwanie dla nas podczas którego możemy pokazać wartość naszego doświadczenia. Jest to też dla nas bardzo motywujące, że możemy pomóc naszym Klientom trudnych i pilnych sytuacjach. Mamy bogaty zestaw narzędzi, okien i innych produktów, które możemy dopasować do aktualnej sytuacji by zaleczyć problem, lub go całkowicie rozwiązać. Czasem wystarczy regulacja danego produktu czy wymiana zużytej części, a czasem wymiana. Na miejscu podczas bezpłatnych oględzin przekażemy Państwu opcje, które mogą Państwu pomóc.