Rolety, Moskitiery

Dla Majster Gryfice rolety i moskitiery dostarcza producent – firma Akant.

W ofercie posiadamy systemy:

  • rolety wolnowiszące
  • rolety przyszybowe
  • rolety dzień/noc

Roleta Rubin

Jest to roleta w kasetce i prowadnicach montowana bezpośrednio na skrzydle okna (do listew przyszybowych). Idealnie pasuje do okien PCV, aluminiowych i drewnianych. Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum, zapewnione jest stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie, nawet w oknie uchylonym. Cechy rolety: * wysoki poziom estetyki * kaseta i prowadnice wykonane z PCV * niezawodny samohamujący mechanizm łańcuszkowy * bardzo łatwy montaż * roleta całkowicie przyklejana do ramy okiennej bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji w oknie * nie zasłania światła szyby * na oknie balkonowym z poprzeczką możliwe jest zamontowanie jednej rolety * dostępne kolory profili i osprzętu to biały, brązowy, mahoń, dąb oraz orzech * możliwe jest wykonanie rolety w kasetce mini * ponad 300 kolorów tkanin do wyboru w różnych wzorach i o różnym poziomie zaciemnienia

Roleta wolnowisząca Vegas Mini

Vegas Mini to najprostszy system rolet wolnowiszących bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest on najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. Minimalny koszt nie wyklucza jednak wielu korzyści. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie zahacza o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie. System przeznaczony jest zarówno do montażu na skrzydle okiennym lub jego wnęce. Montaż odbywa się inwazyjnie przez przykręcenie rolety do okna lub dzięki specjalnym wieszakom mocującym możemy ją zawiesić bezinwazyjnie na oknie. Specjalne mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia

Roleta Zonda Grande (dzień/noc)

Dekoracyjna i nowoczesna roleta typu dzień-noc. Największą zaletą funkcjonalną i zarazem dekoracyjną rolety jest możliwość przewijania tkaniny i tym samym regulowania przepływu światła. Tym samym, dzięki zastosowanemu systemowi oraz specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych oraz zaciemniających), otrzymujemy wyjątkowe rozwiązanie spośród dotychczas stosowanych w roletach. Roleta Zonda Grande stworzy niepowtarzalny design wnętrza, w którym zostanie zainstalowana.

Roleta może być montowana zarówno na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu), jak i we wnęce za pomocą specjalnych klipsów.

Roleta posiada aluminiową kasetę oraz obciążnik dolny.

Moskitiera ramkowa na kołnierz

Moskitiera zabezpiecza nasze mieszkania i domy przed jakże uciążliwymi insektami. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych, a także w takich miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony np. restauracje, szpitale, przedszkola, żłobki etc. Moskitiera ramkowa wykonana jest z profilu aluminiowego z narożnikami zewnętrznymi PCV. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1 mm x 1mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada. Moskitiera ramkowa montowana jest na ramie okna za pomocą metalowych blaszek zachodzących na uszczelkę okna co umożliwia szybki jej demontaż w okresie zimowym lub do czyszczenia.Jest to jedna z najprostszych moskitier. Można ją stosować do różnego typu okien: PCV, drewnianych i aluminiowych.

Moskitiera ramkowa na magnes

Moskitiera zabezpiecza nasze mieszkania i domy przed jakże uciążliwymi insektami. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych, a także w takich miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony np. restauracje, szpitale, przedszkola, żłobki etc. Moskitiera ramkowa na magnes montowana jest na ramie okna przy uprzednim zamontowaniu (przykręceniu) magnesów do zewnętrznej ramy okna- co umożliwia jej szybki montaż i demontaż. Moskitiera magnesowa wykonana jest z profilu aluminiowego z narożnikami zewnętrznymi PCV. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1 mm x 1mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada.

Moskitiera drzwiowa MODERN

Moskitiera drzwiowa Modern jest to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych.

Moskitiera drzwiowa Modern ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Umożliwia swobodne korzystanie z drzwi. Wykonana jest w całości z profilu aluminiowego. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1x1mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada. Moskitierę Modern cechuje przede wszystkim: zastosowanie narożników wewnętrznych, solidne zawiasy oraz nowatorska elegancka klamka.